WCZYTUJĘ
POLEĆ NAS
KONTAKT
SCROLLUJ
POWRÓT

kilka słów
o naszej firmie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego budownictwa. Naszą specjalizacją są wszelkiego rodzaju remonty oraz wyzwania w zakresu wykończeni. Do potrzeb Klientów podchodzimy nieszablonowo i indywidualnie, ponieważ najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie i satysfakcja. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, fachowo, profesjonalnie i z najwyższą starannością, zachowując wszelkie standardy sztuki budowlanej.

O nas
START
//NASZA FIRMA

Wykorzystujemy materiały pochodzące od wiodących dostawców, a nasze realizacje są wykonywane przy użyciu profesjonalnych narzędzi i sprzętu. W ramach naszej działalności zajmiemy się malowaniem ścian i sufitów w mieszkaniach, w domach, w lokalach użytkowych, w pomieszczeniach gospodarczych, na klatkach schodowych oraz w magazynach. Przeprowadzamy remonty w zakresie montażu ścian działowych i sufitów podwieszanych, wykonania zabudów oraz innych prac w tym zakresie.

Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej nietypowe projekty klientów. Służymy doradztwem w zakresie zagospodarowania wolnej przestrzeni użytkowej oraz pomagamy w wyborze materiałów. Dotrzymujemy ustalonych terminów oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. Obsługujemy klientów biznesowych, klientów indywidualnych i instytucje. Terenem naszej działalności jest cały Śląsk. Zapraszamy do współpracy.

Remonty Łazienek

Glazura

Malowanie

Nasza ekipa remontowo budowlana charakteryzuje się nowoczesną organizacją pracy co gwarantuje solidność i terminowość realizacji wykonawczych projektów, a więc ukończenie ich w ustalonym terminie. Firma specjalizuje się w wykończeniach wnętrz oraz wykończeniach domów mieszkań deweloperskich pod klucz.

Kompleksowa obsługa oferowana przez naszą firmę pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Inwestorom zapewniamy doradztwo i aranżacje. Staramy się trafiać w gust nawet najbardziej wymagających klientów.

Planujesz remont swojego domu, mieszkania czy firmy?

KONTAKT
zamknij