WCZYTUJĘ
POLEĆ NAS
KONTAKT
SCROLLUJ
POWRÓT
Nasze Usługi

Remonty łazienek i kuchni

Oferujemy pełne wykończenie pod klucz! Remont lub wykończenie łazienki czy kuchni wykonamy według przedłożonego projektu, bądź na podstawie ustaleń z Tobą, naszych sugestii co do rozmieszczenia wyposażenia, sposobu ułożenia płytek, etc.

01.

Remonty domów i mieszkań

Znudził Ci się dotychczasowy wygląd Twojego mieszkania czy domu? Czujesz, że czas coś zmienić w wyglądzie wnętrza? Zdaj się na naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Wybierając naszą ofertę, oszczędzisz swój cenny czas i energię potrzebne na szukanie kilku specjalistów w różnych dziedzinach.

02.

Usługi glazurnicze

Płyty wykonane z pianki termoizolacyjnej stosuje się dziś przede wszystkim do izolacji zewnętrznych ścian, balkonów, dachów, tarasów czy podłóg. Najpopularniejsze płyty poliuretanowe mają od 120 do ponad 200 cm długości i od 50 do ponad 100 cm szerokości.

03.

Suche tynki – Zabudowy G/K

Suche tynki to doskonała alternatywa dla tynku tradycyjnego. Składają się na nie płyty gipsowo-kartonowe. Stosuje się je na ściany murowane (stare lub nowe) lub wykorzystuje podczas remontu. Ogromnym atutem suchego tynku jest to, że nie wymaga on tzw. procesu schnięcia, a więc jego zastosowanie zdecydowanie przyspiesza prace remontowo-budowlane.

04.

Sufity podwieszane

Sufity podwieszane, wykonywane z płyt gipsowo-kartonowych to aktualnie najlepszy sposób na ukrycie niedoskonałości stropu i zmniejszenie wysokości mieszkania. Oprócz tego, rozwiązanie to może charakteryzować się dekoracyjnością i być sposobem na urozmaicenie wnętrza bądź wydzielenie w nim określonych stref użytkowych.

05.

Adaptacje pomieszczeń

Usługi obejmują prace remontowo-budowlane istniejących budynków, które uległy zniszczeniu pod wpływem czasu, przywracanie funkcjonalności i wyglądu. Modernizacja, przebudowa w zależności od zleconych działań, usługi wykończeniowe remontowanych obiektów.

06.

Biały montaż

Wykończenie łazienki wraz z odpowiednim podłączeniem wszystkich urządzeń nazywane jest białym montażem. Taki montaż polega na solidnym i estetycznym podłączeniu wszystkich urządzeń wykorzystywanych w łazience. Montaż urządzeń oraz podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej nie jest łatwym zadaniem, a wszelkie błędy popełnione podczas prac związanych z białym montażem, mogą doprowadzić do powstawania nieszczelności czy nawet awarii.

07.

Montaż instalacji wodno- kanalizacyjnych

Proponujemy Państwu bardzo szeroki zakres usług instalacji sanitarnych począwszy od: kanalizacji zewnętrznej po kanalizacje wewnętrzną wykonanych z tworzywa sztucznego. Ten rodzaj instalacji jest dziś najbardziej rozpowszechniony ze względu na niski koszt, trwałość a także możliwość zastosowania w dowolnych instalacjach. W przypadku nowych budynków prace rozpoczynamy już na etapie wznoszenia ścian przyziemia.

08.

Planujesz remont swojego domu, mieszkania czy firmy?

KONTAKT
zamknij